ایزوگام فویلدار

 

ایزوگام فویلدار و موارد استفاده از آن

در حالت کلی تمامی کارخانه های تولید ایزوگام، ایزوگام ها را در دو نوع متفاوت ایزوگام فویدار و ساده یا پودری تولید میکنند که موارد استفاده ی انها متفاوت می باشد.

ایزوگام فویلدار

سال ها پیش، قبل از تولید ایزوگام برای عایق کاری ساختمان ها و مکان هایی که نیاز به عایق کاری داشتند از قیر استفاده می شد. اما با توجه به مشکلاتی زیادی که استفاده از قیر داشت و همچنین خطرات ناشی از استفاده از ان موجب شد تا نیاز به یک محصول بهتر حس  شود که نهایتا این احساس نیاز منجر به تولید ایزوگام و متعاقبا ایزوگام فویلدار شد.

این نوع ایزوگام همانند ایزوگام ساده یا پودری تولید میشود با این تفاوت که هنگام تولید یک لایه نازک الومینیومی که به ان فویل می گویند و ضخامت ان در حدود 15 میکرون است جایگزین نایلکس می شود و این فرایند منجر به نقره ای شدن سطح عایق میگردد.

نصب کردن ایزوگام فویلدار در تهران

کاربرد ها ، ویژگی ها و موارد استفاده ی ایزوگام فویلدار:

  1.  از این نوع ایزوگام بیشتر برای عایق نمودن دیواره های خارجی و بام هایی که در معرض تابش نور خورشید هستند استفاده میگردد زیرا این عایق می تواند پرتوهای  UV  نور خورشید را بازتاب دهد و از شل شدن قیر ایزوگام و فرسایش آن جلوگیری کند.
  2. فویل موجود در سطح این نوع ایزوگام باعث افزایش عمر ان در مقابل فرسایش ناشی از نور خورشید میشود.
  3. از دیگر ویژگی های این نوع ایزوگام این است که زیبایی بصری بهتری نسبت به نوع دیگر دارد بنابراین در مکان هایی که در معرض دید قرار دارند بیشتر از این نوع ایزوگام استفاده می کنند.

نصب بهترین برندهای ایزوگام فویلدار

ایا فویل روی ایزوگام روی کیفیت آن تاثیرگذار است؟

اولین سوالی که برای همه پیش می اید این است که ایا کیفیت ایزوگام فویلدار از ایزوگام ساده بیشتر است؟
پاسخ این سوال خیر می باشد. کیفیت عایق هیچ ارتباطی به فویلدار بودن یا ساده بودن ان ندارد و استفاده از فویل در روی عایق باعث افزایش کیفیت ان نمی شود و فقط کاربرد ان ها متفاوت است. جالب است بدانید بعضی از فروشندگان با تکیه بر اینکه کیفیت ایزوگام فویلدار بیشتر است، مشتریان خود را به خریدن این نوع ایزوگام ترغیب می کنند در حالی که اینطور نیست و کیفیت ایزوگام به عوامل دیگری بستگی دارد. مانند: نوع قیر استفاده شده در تولید عایق، کیفیت پلی استر استفاده شده در فرایند تولید، کیفیت تیشوی(پشم شیشه) استفاده شده در ایزوگام، ضخامت عایق، وزن عایق و بسیاری از عوامل دیگر.

توصیه ی ایمنی:

اگر از ایزوگام فویلدار برای عایق کردن بام ساختمان خود استفاده می کنید توجه داشته باشید تا در هنگام بارندگی و رعد و برق با توجه به خاصیت رسانایی این نوع ایزوگام از تردد بر روی ان جداً خودداری کنید زیرا در صورت برخورد رعد و برق موجب برق گرفتگی شدید می شود.

قیمت ایزوگام فویلدار:

قیمت این نوع ایزوگام معمولا متری 2 هزار تومان از ایزوگام ساده گران تر میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه نصب ایزوگام و مشاوره با کارشناسان مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید

09907608561

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.