تصویر محاسبه هزینه لازم برای ایزوگام پشت بام

اولین سوالی که به ذهن هر کس برای استفاده از ایزوگام برای عایق بندی یک مکان می رسد این است که چه مقدار هزینه باید برای انجام این کار صرف کند؟ من در این مقاله قصد دارم تا پارامتر هایی را که در هزینه کل برای ایزوگام یک مکان موثر هستند را به شما معرفی کنم تا در کمتر از چند ثانیه مقدار پولی را که باید برای عایق کردن پشت بام یا مکان های دیگر با استفاده از ایزوگام هزینه کنید را به راحتی محاسبه کنید.

معرفی پارامترها:

  • اولین پارامتر، متراژ مکانی  است که قصد دارید انجا را ایزوگام کنید : محاسبه متراژ کار بسیار اسانی است که برای انجام ان فقط به یک متر نیاز دارید.
  • دومین پارامتر، کیفیت ایزوگامی است که قصد دارید برای عایق بندی از ان استفاده کنید. با توجه به این که رنج بسیار زیادی از ایزوگام های شرکت های مختلف در بازار وجود دارد سعی کنید تا هنگام انتخاب ایزوگام حتما از یک فرد با تجربه و خبره مشاوره بگیرید.

در این تاریخ که من در حال نوشتن این مقاله هستم یعنی 23 مرداد سال 99 قیمت هر متر ایزوگام با توجه به کیفیت ان، در بازه ی 17 تا 30 هزار تومان متغیر است. که برای مشاهده ی قیمت ها میتوانید به صفحه قیمت ایزوگام در همین سایت مراجعه نمایید. فقط به این نکته توجه کنید که در قیمت های موجود در این صفحه هزینه نصب نیز به قیمت خام ایزوگام اضافه شده است .

نکته : با توجه به اینکه ایزوگام ها هنگام نصب با هم همپوشانی دارند معمولا ایزوگام مورد نیاز از متراژ پشت بام بیشتر است و باید متراژ را در 1.2 ضرب کرد یعنی اگر پشت بام شما 100 متر است شما به 120 متر ایزوگام نیاز دارید.

خب امیدوارم که تا اینجا را خوب متوجه شده باشید .حالا از دو روش پایین برای محاسبه هزینه میتوانید استفاده کنید.

  1. متراژ را در عدد 1.2  ضرب کنید تا میزان ایزوگام مورد نیاز بدست اید سپس عدد بدست امده را در قیمت ایزوگامی که انتخاب کرده اید ضرب کنید و تمام.
  2. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را پیش شما بفرستیم تا با توجه به وضعیت پشت بام، ایزوگام  مناسب را به شما پیشنهاد دهند و هزینه ی مورد نیاز را برای شما محاسبه کنند.(هزینه ی این کار رایگان می باشد.)

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.