ایزوگام پلیمری با کیفیت

 

ایزوگام BPP(پلیمری) چیست ؟

ایزوگام BPP یا پلیمری از قیر پلیمری و الیاف تیشو تولید میشود، همچنین از مواد افزودنی دیگری نیز در فرایند تولید این نوع ایزوگام استفاده می شود که این افزودنی ها دارای کیفیت بالایی میباشند و با توجه به تیشو های با کیفیت استفاده شده در تولید، این نوع ایزوگام دارای کیفیت بالایی میباشد.

ایزوگام BOF چیست؟

ایزوگام BOF یا ایزوگام قیر اکسیده یا ایزوگام قیر دمیده از دمیدن هوای داغ به قیر خالص در مرحله اخر  عمل تصویه تولید میشود. قیر دمیده نسبت به قیر خالص درجه نرمی بیشتری دارد و در مقابل تغییرات دما بهتر عمل میکند، همچنین نسبت به قیر خالص درجه ی نفوذ کمتری دارد.

ایزوگام BOF یا BPP کدام کیفیت بیشتری دارد ؟

ایزوگام BOF از لحاظ کیفیت در مقایسه با ایزوگام BPP در جایگاه پایین تری قرار میگیرد که علت ان استفاده از مواد اولیه با کیفیت تر و مواد پلیمری بیشتر در فرایند تولید ایزوگام نوع BPP میباشد.

 تفاوت کاربرد این دو نوع ایزوگام :

از ایزوگام BOF باید برای مناطق معتدل و گرمسیر استفاده کرد اما ایزوگام BPP قابل استفاده در تمام وضعیت های اب و هوایی از جمله مناطق سردسیر هم می باشد. پس توجه کنید در مناطق سردسیر کشور مانند استان همدان، اردبیل، چهارمحال و بختیاری و بقیه ی استان های سردسیر از ایزوگام نوع BOF استفاده نکنید.

تفاوت در قیمت ایزوگام پلیمری با ایزوگام BOF  :

طبیعتا با توجه به کیفیت بالاتر ایزوگام پلیمری قیمت ان نیز از ایزوگام BOF بیشتر میباشد. که البته این اختلاف قیمت زیاد نیست به همین دلیل توصیه میشود حدالامکان از ایزوگام نوع پلیمری استفاده کنید زیرا هم در دماهای پایین تر و هم در مقابل تابش نور خورشید مقاومت بیشتری نسبت به ایزوگام نوع BOF دارد همچنین طول عمر ان نیز بیشتر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع ایزوگام و مشاوره با کارشناسان مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید

09212389434

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *