چسب ایزوگام

 

چسب ایزوگام چیست ؟

چسب ایزوگام ماده ای است که از فرایند حل کردن قیر در نفتا به دست می اید ، پس از استفاده از این ماده روی سطح مورد نظر و گذشت حدود 30 دقیقه و خشک شدن ان ، تنها قیر موجود در ان باقیمانده و سطح اماده نصب ایزوگام میشود.

موارد استفاده چسب ایزوگام:

  1. اول اینکه سطحی که قرار است ایزوگام روی ان نصب شود دارای ناهمواری های زیادی باشد یا اصطلاحا زیر سازی خوبی نداشته باشد، که این ناهمواری ها از چسبیدن ایزوگام به طور صحیح جلوگیری میکنند و طول عمر ایزوگام نصب شده کم میشود. در این مواقع ابتدا  برای مسطح کردن سطوح از چسب ایزوگام استفاده میکنند و سپس اقدام به نصب ایزوگام میکنند تا کیفیت نصب افزایش یابد.
  2. بعضی مواقع ایزوگام های نصب شده از محلی که با هم همپوشانی دارند از سطح بام جدا میشوند و یا قسمتی از ایزوگام به دلایل مختلفی مانند پایه های اهنی کولر و … سوراخ میشود در این مواقع نیز می توان برای تعمیر این سطوح از چسب ایزوگام استفاده کرد به طوری که باعث چسبیدن ایزوگام به سطح و همچنبن عایق کاری سوراخ های موجود در ایزوگام میشود و دیگر به هزینه زیاد و ایزوگام کردن مجدد نیازی نیست.
  3. معمولا پس چند سال از اجرای اسفالت، کیفیت اسفالت کاهش پیدا میکند و ترک های زیادی در سطح ان به وجود می اید در این مواقع نیز برای تعمیر می توان از چسب ایزوگام استفاده کرد که این کار باعث عایق شدن کامل سطح میشود و از هدر رفت هزینه زیاد جلوگیری میکند

عایق کردن با چسب ایزوگام

 

نکته ها :

  1. برای استفاده از چسب ایزوگام به حلال یا افزودنی های دیگر نیازی نیست و هنگام خرید به همان شکل قابل استفاده است،به این نکته هم توجه داشته باشید که از رقیق کردن ان به وسیله حلال های الی خودداری کنید.
  2. چسب ایزوگام را به دو روش روی سطح مورد نظر اجرا میکنند که اولین روش استفاده از یک فرچه است همچنین میتوان ان را روی سطح مورد نظر اسپری کرد.

دیگر کاربرد ها :

  1. زیرکاری قبل نصب کاشی و سرامیک در سرویس ها
  2. اب بندی سطوح بتنی
  3. قیر پاشی کف خودروهای سواری، وانت، کامیون، تریلی و…
  4. جلوگیری از زنگ زدن وسایل صنعتی

عایق بندی بتن با چسب ایزوگام

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ایزوگام و مشاوره، با کارشناسان مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید

09212389434

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *