نصب ایزوگام در شهر قدس

پروژه ی نصب ایزوگام در شهر قدس در تابستان سال 98 برای اقای یاری انجام شد . در این پروژه که مربوط به ایزوگام پشت بام 180 متری یک اپارتمان بود از ایزوگام پودری شرکت هیرمان استفاده گردید.

ساختمان سیتی افتخار دارد تا با نصب باکیفیت ترین برند های ایزوگام در منازل شما موجب اسودگی خیال شما از بابت مشکلات ناشی از نشت آب شود . کادر مجرب و با سابقه ی ما سقف خانه ی شما را بیمه خواهند کرد .

چند نکته در رابطه با نصب ایزوگام

  1. از ان جا که هنگام نصب ،ایزوگام ها مقداری همپوشانی خواهند داشت . ایزوگام مورد نیاز برای پشت بام یا هر مکان دیگری که نیاز به عایق بندی داشته باشد مقداری از متراژ محل مورد نظر بیشتر است .معمولا برای بدست اوردن مقدار ایزوگام مورد نیاز باید متراژ پشت بام را در عدد 1.2 ضرب کرد. یعنی برای بام 100 متری 120 متر ایزوگام لازم است .البته مقدار ایزوگام مورد نیاز به زیر سازی کار و لبه های پشت بام بستگی دارد که کارشناسان ما بعد از بازدید مقدار دقیق را برای شما محاسبه خواهند کرد.
  2. وزن ایزوگام بستگی به کیفیت قیر به کار رفته در ان و هم چنین ضخامت ان بستگی دارد .بر خلاف باور عامه مردم اگر دو ایزوگام با ضخامت برابر داشته باشیم ان ایزوگام که وزن کمتری دارد دارای کیفیت بهتری خواهد بود.
  3. اغلب ایزوگام های مرغوب موجود در بازار دارای ضخامت 4 میلی متر یا بین 3.5 تا 4 میلی متر می باشند و وزن انها نیز بین 40 تا 43 کیلو گرم است.
  4. هنگام نصب ایزوگام باید به دو نکته دقت شود که اولین نکته عبارت است از تمیز بودن کامل پشت بام به طوری که خاک و اشغال های موجود در پشت بام قبل شروع کار جمع اوری شود. دومین نکته خشک و عاری از رطوبت بودن پشت بام یا هر مکان دیگری که قصد عایق کاری ان را دارید میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید

09212389434

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.