نصب ایزوگام در پیروزی

پروژه ی نصب ایزوگام در پیروزی  در ابان  ماه سال 98 برای اقای رحیمی انجام شد . در این پروژه که مربوط به ایزوگام کف بود  از ایزوگام ساده دلیجان استفاده گردید.

ساختمان سیتی افتخار دارد تا با نصب باکیفیت ترین برند های ایزوگام در منازل شما موجب اسودگی خیال شما از بابت مشکلات ناشی از نشت آب شود . کادر مجرب و با سابقه ی ما سقف خانه ی شما را بیمه خواهند کرد .

چند نکته درمورد نصب صحیح ایزوگام

  1. باید به نحوه ی نصب ایزوگام توجه ویژه ای داشت . نصب ایزوگام حتما باید به گونه ای باشد که اصول بنیادی با دقت انجام شود تا آب به زیر ایزوگام نفوذ نکرده و همینطور نم و رطوبت در داخل ساختمان حس نشود.در ذیل به تعدادی از اصول اشاره شده است.
  2. به هیچ عنوان اجازه ندهید نصب ایزوگام در هوای بارانی انجام بپذیرد.
  3. تا حد امکان سعی کنید دمای محیط هنگام نصب ایزوگام از 5- سانتی گراد کمتر نباشد زیرا در این صورت کیفیت نصب تنزل پیدا خواهد کرد.
  4. هنگام نصب حتما باید بین 5 تا 10 سانتی متر ایزوگام ها همپوشانی داشته باشند تا از نشت اب از لابه لای ایزوگام ها ممانعت به عمل اید.
  5. حدالامکان از ایزوگام یک لایه استفاده نکنید چون در مقابل خراش و سوراخ شدن بسیار اسیب پذیر میباشند.
  6. مرسوم ترین ایزوگام مورد استفاده ایزوگام دو لایه میباشد ولی اگر محدودیت مالی ندارید میتوانید از ایزوگام سه لایه استفاده کنید.
  7. شروع نصب ایزوگام باید از سمت پایین تر پشت بام شروع شود و در انتها به بالاترین نقطه برسد تا در هنگام بارندگی روی پشت بام اب جمع نشود.
  8. رعایت نکات بالا باعث میشود طول عمر ایزوگام نصب شده بیشتر شده و به حدود 15 سال برسد و از هدر رفت سرمایه شما جلوگیری میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید

09212389434

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.