نصب ایزوگام در کرج

این تصویر مربوط به نصب  ایزوگام در شهر کرج می شود که کارفرمای این پروژه شهرداری کرج بود.
پروژه نصب ایزوگام در کرج در  تابستان سال 98 انجام شد ، در این پروژه از ایزوگام های بسیار با کیفیت شرکت هیرمان استفاده کردیم .
متراژ این کار 500 متر مربع بود که از حدود 58 عدد ایزوگام استفاده کردیم و این پروژه حدود 2 روز زمان برد .

ساختمان سیتی ارائه دهنده انواع خدمات از قبیل نصب ایزوگام در کرج و تمامی استان تهران توسط کادری حرفه ای و مجرب که سابقه ای 20 ساله در این ضمینه را دارند می باشد و تمامی کارهایی که ما انجام می دهیم دارای 10 سال بیمه نامه میباشند.
اگر شرایط زیر در هنگام نصب ایزوگام رعایت شود می توان از ایزوگام نصب شده توسط کادر این شرکت انتظار کارکرد حداقل 15 ساله و بیشتر را داشت

شرایط لازم برای استفاده ی بهینه از ایزوگام

  1. استفاده از ایزوگام های با کیفیت خوب موجود در بازار که با توجه به تجربه کاری پرسنل از بهترین برند های ایزوگام برای مشتریان خود استفاده میکنیم.
  2. نصب ایزوگام باید به شکل صحیح انجام شود به طوری که ایزوگام ها بین 5 تا 10 سانتی متر هم پوشانی داشته باشند و همچنین بند کشی ایزوگام باید با دقت فراوان انجام شود .
  3. این مورد را شما باید رعایت کنید که نگهداری به شکل صحیح از ایزوگام میباشد به طوری اطمینان حاصل کنید ایزوگام به وسیله ی پایه ی کولر های موجود در پشت بام یا دیش های ماهواره سوراخ نشود .
  4. تمیز کردن پشت بام قبل از شروع نصب ایزوگام که این کار باعث میشود تا ایزوگام ها خیلی بهتر به کف پشت بام چسبانده شوند و در غیر این صورت پس از گذشت چند سال ایزوگام ها اصطلاحا از پشت بام بلند میشوند که باعث نشت در پشت بام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مجرب ما با شماره زیر تماس بگیرید

09212389434

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.